baseballový a softballový oddíl


Rozpis tréninků

 

U7 a U8 kategorie - Tball

Pondělí a středa 16:00-17:15


U9 a U10 kategorie - Coachpitch

Pondělí a středa 16:30-18:15


U11 a starší - baseball/softball

Pondělí a středa 17:30-19:15


Mapka sportoviště


Videa z tréninku

Tréninky v tělocvičně

- rozběhání, protažení, posilování s vlastním tělem, rozházení či rozpálení, baseballové a softballové drilly, hra

40 % obecný rozvoj
30 % drilly
30 % hra


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis


MŠMT

Sportovní činnost mládeže je spolufinancována z rozpočtu MŠMT.

http://www.msmt.cz

Závěrečný turnaj kategorie U9 v hanácké metropoli

MS Winter Tour U9 se blíží ke svému konci. Naše hráčky a hráče čeká poslední turnaj v srdci Hané. Dva turnaje jsme úspěšně zvládli a čeká nás poslední turnaj. Už jen malý krůček nás dělí od medailí a uvidíme, jakou budou mít barvu. Pro náš oddíl jsou všichni jedničky a jsme rádi, že se děti sportem baví.

První turnaj proběhl v Ostravě v hale vítkovických fotbalistů. Prostorově dobrá hala uvítala čtyři týmy, které chtěly vkročit dobře do této soutěže. My jsme první utkání odehráli s Olomoucí a remizovali jsme. Poté jsme se, ale rozjeli a jeli jsme jako dobře namazaný stroj. Podařilo se nám dvakrát zvítězit na týmem Arrows Ostrava a postarali jsme se o velké překvapení turnaje.

Další a v pořadí druhý turnaj se odehrál v polských Katowicích. Pro všechny děti to byly první zápasy v zahraničí a určitě to byl velký zážitek. V krásné hale Mosir jsme bojovali jako lvi a opět jsme kráčeli za velkým úspěchem. Opět jsme se probili až do samého finále, kde nám bohužel nestačily síly a soupeř nás přehrál.

Závěrečný turnaj se koná v olomoucké hale, kde sídlí klub Skokani Olomouc. V neděli 3.3. se rozhodne, kdo získá ten nejcennější kov. Naši hráči a hráčky se budou rvát nejen o medaile, ale za náš opavský klub a region.

Oddíl SK HIT Opava stále hledá nové sportovní naděje. Přijímáme hráče ve věku 5-11 let. Pro více informací se podívejte do sekce náboru.