baseballový a softballový oddíl


Rozpis tréninků

 

U7 a U8 kategorie - Tball

Pondělí a středa 16:00-17:15


U9 a U10 kategorie - Coachpitch

Pondělí a středa 16:30-18:15


U11 a starší - baseball/softball

Pondělí a středa 17:30-19:15


Mapka sportoviště


Videa z tréninku

Tréninky v tělocvičně

- rozběhání, protažení, posilování s vlastním tělem, rozházení či rozpálení, baseballové a softballové drilly, hra

40 % obecný rozvoj
30 % drilly
30 % hra


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis


MŠMT

Sportovní činnost mládeže je spolufinancována z rozpočtu MŠMT.

http://www.msmt.cz

Youth Czech Talent v Hrotovicích aneb výběry do 12 let

V sobotu 7. února proběhlo další kolo výběrů do reprezentace. Tuto akci hostila hala v Hrotovicích a celkem se zúčastnilo 26 hráčů a hráček ze všech koutů naší republiky.

Hráči a hráčky byli rozděleni do věkových kategorií a poté i do 3 skupin (chytání míčů po zemi, pálení a nadhoz). Tento program byl hlavně pro děti do 10 let. Dan si v této části vyzkoušel nadhoz a nutno podotknout, že házel opravdu dobře. Na nadhozu Daniel pracuje v zimní přípravě s trenéry a výsledky jsou znát. Po této části testování nastal přátelský zápas. V utkání bylo důležité se dobře uvést, protože trenéři sledovali herní návyky i herní chytrost.

Tento zápas skončil remízou 6:6, což je pozoruhodný výsledek a dokazuje to kvalitu utkání. Opavský rodák Dan Večerek si vyzkoušel post catchera, kde se mu dařilo. Tento hráč je opravdu všestranný, umí hrát na každé pozici a je velkým příslibem pro náš klub. Pro hráče Opavy, kteří se již zúčastnili YCZ, je tato akce motivací do další práce, neboť hráči a hráčky vidí, kde mohou být, když budou makat na trénincích a poslouchat své trenéry.

Celé výběry byl v režii zkušených mládežnických trenérů, kteří připravili takřka profesionální program. Nesmím zapomenout, že na výběrech byli přítomni extraligoví hráči, kteří dětem předávali své herní zkušenosti.

autor: Martin Poledna