baseballový a softballový oddíl


Rozpis tréninků

 

U7 a U8 kategorie - Tball

Pondělí a středa 16:00-17:15


U9 a U10 kategorie - Coachpitch

Pondělí a středa 16:30-18:15


U11 a starší - baseball/softball

Pondělí a středa 17:30-19:15


Mapka sportoviště


Videa z tréninku

Tréninky v tělocvičně

- rozběhání, protažení, posilování s vlastním tělem, rozházení či rozpálení, baseballové a softballové drilly, hra

40 % obecný rozvoj
30 % drilly
30 % hra


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis


MŠMT

Sportovní činnost mládeže je spolufinancována z rozpočtu MŠMT.

http://www.msmt.cz

Trenérská klinika s R. Kaniou v Opavě

O víkendu 28.-30. dubna se v Opavě konala baseballová klinika pro hráče a trenéry pod vedením R. Kanii.

V sobotu za námi přijel do Kunovic a během turnaje Rookie league pro nás zorganizoval několik tréninkových jednotek. Byl nápomocem i jiným oddílům, jejichž trenéři potřebovali poradit. V neděli jsme se přesunuli do Opavy a na našem hřišti Richard uspořádal tři tréninkové jednotky a instruktáž pro trenéry/rodiče. Klinika pokračovala večerní instruktáží pro trenéry oddílu. V pondělí nám pomohl s náborem na ZŠ, naučili jsme se od něj, jak to efektivně dělat.

Chtěl bych poděkovat ČBA, za podporu v této záležitosti. Náklady se rozdělily mezi ČBA (cesťák), region (odměna) a klub (ubytováni a strava). Návštěva měla pro náš oddíl i hmotný přinos, po osmi letech máme na hřišti pálkařskou klec, bez kliniky bychom ji nepostavili.

Cílem kliniky byla příprava na stříbrný Supercup, měli jsme postupové ambice, na výsledky v této kategorii sice cíleně nehrajeme, ale chtěl jsem dětem ukázat, kde jsou jejich vrstevníci zejména z regionu Jih, aby poznali laťku, kterou je třeba překonat. Bohužel tento cíl se nenaplnil, z našeho regionu postupují jen dva a naše ač krásné třetí místo na postup nestačilo. Velmi milou náplastí tak bylo druhé místo z Masters s výsledkem 3882 bodů (loni 2479, meziroční nárust o 56%).

Bylo krásné sledovat, jak si Richard děti rychle získal a jak je tréninky s ním bavily. I rozcvičky byly zábavné a byl děti schopen učit baseballu bez drillů zábavnou formou.

Moc se nám to líbilo a moc nám to pomohlo. Ještě jednou, děkujeme moc za podporu.

Z. Mateřanka, SK Hit Opava