baseballový a softballový oddíl


Rozpis tréninků

 

U7 a U8 kategorie - Tball

Pondělí a středa 16:00-17:15


U9 a U10 kategorie - Coachpitch

Pondělí a středa 16:30-18:15


U11 a starší - baseball/softball

Pondělí a středa 17:30-19:15


Mapka sportoviště


Videa z tréninku

Tréninky v tělocvičně

- rozběhání, protažení, posilování s vlastním tělem, rozházení či rozpálení, baseballové a softballové drilly, hra

40 % obecný rozvoj
30 % drilly
30 % hra


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis


MŠMT

Sportovní činnost mládeže je spolufinancována z rozpočtu MŠMT.

http://www.msmt.cz

Finálový turnaj kategorie U11 se blíží a opavští hráči živí naději na medaile

Baseballový a softballový oddíl SK HIT Opava si začíná budovat své pevné místo na mapě pálkovacích sportů. Oddíl byl před 4 lety znovu založen a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Kvalitní trenéři a profesionální přístup je vizitkou našeho slezského klubu.

I v zimním období se hraje turnaje v krásných halách. Naše děti byly přihlášeny celkem do 4 kategorií a všude jsou velmi úspěšné. Naše hlavní věková kategorie U11 nám dělá velkou radost a je vidět velký progres. Soutěž MS Winter League U11 má za sebou velkou porci zápasů a zbývá poslední turnaj. Tato akce se bude konat v sobotu 2.3. v hale Slezského gymnázia v Opavě. Hráči a hráčky HITU mají velkou šanci se umístit na medailových pozicích. Druhé a třetí místo je na dosah ruky a pevně věříme, že si jej vybojujeme.

Na minulém turnaji v ostravské Vřesině byl tým v nejmenším možném počtu a to pouze 9 hráčů a hráček. Někteří bojovali nejen se soupeři, ale s chřipkou, ale i tak tým vládl celému turnaji. Naše svěřence zdobí precizní pálka a díky této útočné činnosti necháváme soupeře za námi. Sobota na začátku března, tak bude velkým dnem nejen pro náš klub, ale i pro celý region, neboť medailové umístění v takto nabité soutěži by bylo velkým úspěchem.

Oddíl SK HIT Opava stále hledá nové sportovní naděje. Přijímáme hráče ve věku 5-11 let. Pro více informací se podívejte do sekce nábor hráčů