baseballový a softballový oddíl

WINTER CUP - baseballový turnaj U1%0 v Opavě

6. ledna se v Opavě uskutečnil baseballový turnaj U10. Více informací zde.


Mapka sportoviště


Rozpis turnajů

Prohlédněte si rozpis turnajů kategorií U7, U8, U9 a U10   ... rozpis

Mladé baseballové naděje si zahrály na turnaji v Ostravě

Malí hráči kategorie do sedmi let TJ HIT Opava se před nedávnem zúčastnili baseballového turnaje, který se uskutečnil v areálu ostravského oddílu Arrows v Porubě.

Opavě se podařilo skórovat hned v prvním zápase, přesto to na celkové vítězství nestačilo. Mladí Opavané nakonec stihli odehrát celkem čtveřici utkání a připsali si jednu výhru, když porazili polské Katovice 10:2.

„Většina hráčů soupeřů byla jak výzbrojí tak dovednostmi výrazně popředu. Po turnaji naši hráči pak zhlédli zápas extraligy baseballu mezi Arrows Ostrava a Technikou Brno. Turnaj provázela přátelská a nekonfliktní atmosféra. Bylo vidět, že to zúčastnění trenéři dělají opravdu pro děti a jen pro ně.

Nám třeba půjčovali chybějící výbavu či při pozdravu po zápase blahopřáli a přáli, ať nám to vydrží a přijedeme zase," komentoval trenér opavského TJ HIT Zdeněk Mateřanka. Příští turnaj jeho svěřenci odehrají v květnu v Olomouci. Jedná se o kategorii do osmi let.

Opavu reprezentovali: Tomáš Hűbsch, Jan Dočkal, Anna Mateřanková, Adriana Křížová, Jan Kracík, Jonáš Kracík, Anna Křížová, Jindřiška Mateřanková, Eva Kracíková, Šimon Dočkal, Marek Hűbsch

(zdroj: opavsky.denik.cz)